INSPIRATIONS - ORGANIZACJA + PLANNER PAPERDOT RECENZJA
Cześć Wam ! :) .Postanowiłam, że przyjdę do Was dzisiaj z organizacją bo sama do tej pory miałam kłopot. Mój cel w tym roku jest taki, że będę bardziej organizacyjna. W tamtym roku byłam zbyt leniwa, abym się za to wzięła - co za tym szło? wszystko odkładałam na później. Nie miałam czasu dla siebie nie mówiąc dla innych. Od kiedy mam swój planner z którym miałam dużo problemów jest o wiele prościej i mam wystarczająco czasu ,aby wszystko wykonać i mieć chwilę na odpoczynek.

Planner można zakupić tylko w Empiku (bardzo mało dostępnych-wyprzedane w dużo miejscach) . Cena jest nie mała, ale warto tyle wydać, sami zobaczcie dalej.

Na samym początku mamy stronę do kogo należy, dane, tel itp. Nasze cele prywatne i zawodowe.Każdy miesiąc jest oddzielony zakładką z wystającym danym miesiącem, który dodatkowo pomaga. Okładki są w moich ulubionych kolorach.


Kolejna strona to zapiski a potem już zaczynają się dni. Każdy ma oddzielną stronę a na niej data, uroczystości, imieniny, najważniejsze w danym dniu, harmonogram dnia, zadania i notes. W notesie piszę cytat motywacyjny.Po każdym miesiącu mamy podsumowanie miesiąca np. rachunki itp.Na końcu są karteczki na zakupy do wyrywania, stron jest kilka.Następnym i już kolejnym dodatkiem są naklejki po parę stron, które są na tyle fajne że mają różne kategorie. Kiedy się zakończą można potem kupić w sklepie np. w biedronce za grosze. 


Jednym jedynym minusem jest waga. Ale wybaczam za jego plusy. Jeżeli będzie taki planner na 2017 kupie go z chęcią.

♥ Zachęcam do czytania i obserwowania bloga 


Komentarze